Přívěsky

15 položek celkem
Přívěsek SRDÍČKO, čiré kamínky
60 Kč

Přívěsek ve tvaru srdíčka s čirými kamínky je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívěsek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

+ další
Kód: 10001 STRIBRNA
Přívěsek SRDÍČKO, červené kamínky
60 Kč

Přívěsek ve tvaru srdíčka s červenými kamínky je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívěsek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

+ další
Kód: 10002 STRIBRNA
Přívesek SRDÍČKO, červené
60 Kč

Přívěsek ve tvaru srdíčka z části čirými kamínky a z části vybarvené červenou barvou je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívesek pro malá plemena, klíčenku...

+ další
Kód: 10003 STRIBRNA
Přívesek obrys SRDÍČKO, čiré kamínky
60 Kč

Přívěsek ve tvaru dutého srdíčka s čirými kamínky je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívesek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

+ další
Kód: 10004 STRIBRNA
Přívěsek LEBKA, čiré kamínky
60 Kč

Přívěsek ve tvaru lebky s čirými kamínky je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívěsek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

+ další
Kód: 10005 STRIBRNA
Přívěsek TLAPIČKA, čiré kamínky
60 Kč

Přívěsek ve tvaru tlapky s čirými kamínky je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívěsek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

+ další
Kód: 10007 STRIBRNA
10008 privesek kocicka bila bafpet
Přívěsek KOČIČKA, bílá
Momentálně nedostupné
60 Kč

Přívěsek ve tvaru bílé kočičky s růžovou mašličkou je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívesek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

+ další
Kód: 10008 BILA
Přívěsek KOČIČKA, béžová
60 Kč

Přívěsek ve tvaru žluté kočičky je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívěsek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

+ další
Kód: 10009 BEZOVA
Přívěsek TLAPKA, černo - bílá
60 Kč

Přívěsek ve tvaru černo-bílé tlapky je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívěsek pro malá plemena, klíčenku nebo mobilní telefon.

+ další
Kód: 10010 CERNO BILA
Přívěsek PEJSEK
60 Kč

Přívěsek ve tvaru pejska - dalmatina je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívěsek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

+ další
Kód: 10011 BILA
Přívěsek SRDÍČKO, hladké
60 Kč

Přívěsek ve tvaru srdíčka je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívěsek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

+ další
Kód: 10012 STRIBRNA
Přívěsek KOSTIČKA, hladká
60 Kč

Přívěsek ve tvaru kostičky je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívěsek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

+ další
Kód: 10013 STRIBRNA
Přívěsek KOSTIČKA, čiré kamínky
60 Kč

Přívěsek ve tvaru kostičky, zdobený zirkony je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívěsek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

+ další
Kód: 10014 STRIBRNA
Přívěsek KORUNKA, čiré kamínky
60 Kč

Přívěsek ve tvaru korunky, zdobená zirkony je vybavena malou karabinkou a proto ji lze použít jako přívěsek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

+ další
Kód: 10015 STRIBRNA
Přívěsek PEJSEK, hnědý
60 Kč

Přívěsek ve tvaru pejska je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívěsek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

+ další
Kód: 10016 HNEDA

Přívěsek ve tvaru srdíčka s čirými kamínky je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívesek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení